Blacharstwo i lakiernictwo

Od wielu lat świadczymy wysokiej jakości usługi blacharsko-lakiernicze w dobrze wyposażonym, profesjonalnym warsztacie. Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy jest wyposażony w nowoczesny i profesjonalny sprzęt do napraw samochodów po wypadkach. Posiadamy m.in. płytę pomiarową firmy UniTechnika, komorę lakiernicza przystosowaną do lakierownia samochodów oraz komplet niezbędnych narzędzi by każdy naprawiany samochód wyjeżdżał od nas jak nowy z fabryki. Stosujemy wodorozcieńczalne lakiery zgodne z zaleceniami Unii Europejskiej a barwę lakieru dobieramy sprawdzonym systemem komputerowym. Na życzenie klienta wykonujemy powłoki lakiernicze wykorzystując materiały powierzone.

W ramach serwisu napraw blacharsko-lakierniczych oferujemy takie usługi jak:

  • kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych,
  • likwidacja szkody/szkód w systemie bezgotówkowym z wszystkimi ubezpieczalniami dostępnymi na rynku, m.in. PZU, ALLIANZ, HESTIA, AVIVA, WARTA, UNIQA, BRE Ubezpieczenia, BENEFIA, GOTHEAR, GENERALI, COMPENSA, AXA, HDI-GERLING, MTU, LINK4, LIBERTY UBEZPIECZENIA, PROAMA i wiele innych, 
  • pomoc w zgłoszeniu szkody bezpośrednio w naszym Biurze Obsługi Klienta,
  • naprawy przeprowadzamy przy użyciu oryginalnych części producenta danego pojazdu jak i na życzenie klienta za pomocą tzw. zamienników. Proces naprawy jest wykonywany za pomocą sprawdzonych, profesjonalnych materiałów lakierniczych renomowanych firm: Spectral, PPG, Sikkens, 3M przez wyszkoloną kadrę pracowniczą/lakierników. Etap lakierowania wykonywany jest w bezpyłowej komorze lakierniczej. 
  • wykonanie kalkulacji (kosztorysu) naprawy,
  • wynajem bezpłatnego samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu z OC sprawcy
  • holowanie uszkodzonego auta z miejsca wypadku

Ponadto, aby Państwa samochód odzyskał dawny blask polecamy odświeżanie, polerowanie i regenerację powłok lakierniczych specjalistycznymi środkami m.in 3M.

Usuwamy wgniecenia, rysy, przetarcia

W przypadku drobnych uszkodzeń polecamy tzw. SMART REPAIR - szybkie, inteligentne, ekonomiczne i skuteczne naprawy drobnych uszkodzeń typu wgniotki, rysy, przetarcia itp. które podniosą walory estetyczne pojazdu, zlikwidują drobne defekty i przyczynią się do zwiększenia wartości pojazdu.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.